PL EN

Dwornik.com.pl | FENIX ART | Ciemne

Trwa wczytywanie...

Telebimy – Dioda – Ekrany LED

Telebimy – Dioda – Ekrany LED

Co to jest ekran LED (telebim) ? 

Ekran LED, inaczej nazywany telebimem, to elektroniczny wyświetlacz, który składa się z wielu małych diod LED (diod elektroluminescencyjnych). Diody te emitują światło w różnych kolorach, co umożliwia wyświetlanie obrazów, filmów, tekstów i innych treści w wysokiej rozdzielczości i z intensywnymi kolorami.

Ekran LED może mieć różne rozmiary i kształty, od niewielkich ekranów stosowanych w urządzeniach mobilnych, po ogromne ekrany wykorzystywane do celów reklamowych, sportowych i artystycznych. Ekran LED jest również stosowany w kamerach, urządzeniach oświetleniowych i wielu innych aplikacjach, które wymagają wyświetlania jasnych i intensywnych kolorów.

Telebim ma znaczącą przewagę nad projektorami lub wielkoformatowymi ekranami plazmowymi, gdyż nawet w dużym nasłonecznieniu prezentuje wyraźny i czytelny obraz. Wyrazistość tę uzyskuje się dzięki nawet kilkukrotnie większej jasności powierzchni telebimu w porównaniu do jasności ekranu plazmowego.

Jakie są zastosowania Ekranu LED (Telebimu)?

Ekran LED może mieć wiele zastosowań, w tym:

  1. Reklama i promocja: ekran LED może służyć do wyświetlania reklam, banerów, filmów i innych treści promocyjnych.
  2. Informacja publiczna: ekran LED może być używany do wyświetlania informacji publicznych, takich jak godziny otwarcia, ogłoszenia, komunikaty transportowe, itp.
  3. Sport i rozrywka: ekran LED może służyć do wyświetlania wyników i informacji sportowych, transmisji wydarzeń na żywo, itp.
  4. Architektura i sztuka: ekran LED może być wykorzystywany do tworzenia wizualnych efektów artystycznych, włączając w to projekcje na budynkach, instalacje w przestrzeni publicznej, itp.
  5. Kino domowe: ekran LED może służyć jako ekran kinowy do wyświetlania filmów i programów telewizyjnych w domu.
  6. Prezentacje i konferencje: ekran LED może być wykorzystywany jako tło dla prezentacji i konferencji, co pozwala na wyświetlanie informacji w czasie rzeczywistym i uatrakcyjnienie prezentacji.

Oferujemy wynajem telebimów LED, ekranów bezszwowych wraz z obsługą eventów i imprez sportowych:

-Możliwość konfiguracji różnych wielkości ekranów oraz parametrów

-Instalujemy Ekrany LED na stoiskach Targowych

-Profesjonalna realizacja z kamer wydarzeń i przesyłanie obrazu na telebim

-Telebimy instalowane są na bezpiecznej i stabilnej konstrukcji, którą dostarczamy

-Posiadamy Ekran LED p3.9 (indoor (do środka) oraz outdoor (na zewnątrz)) oraz p2.6 (indoor) (ponad 100 m2)

-Transmisje on-line z innych miejsc (streaming) z użyciem Ekranu LED

Zaufali nam tacy Klienci jak: PLUS GSM, Polska Liga Siatkowa, KIA, ASTOR i Kawasaki Robotics, Wojsko Polskie i wiele innych.

Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1
Img1

Masz pytanie odnośnie tej oferty?

Prześlij do nas wiadomość!

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z Polityką Prywatności.