PL EN

Dwornik.com.pl | FENIX ART | Ciemne

Trwa wczytywanie...

Animacje laserowe

Animacje laserowe

To dobry pomysł dla Twoje firmy! Poprzez animację laserową możemy pokazać np. powstanie i rozwój Twojej działalności. Podczas animacji możemy wyświetlić laserowo LOGO firmy, lokalizację, zdjęcia etc.

Jest to technika, dzięki której na niewidocznym dla widza ekranie można wyświetlić wielkoformatowe animacje i ruchome obrazy. Specyficzność obrazu polega na tym, iż nie jest on w formie zdjęcia lub innego wiernego wizerunku rzeczywistości tylko w formie szkicu, a stopień szczegółowości zależy od liczby punktów obsługiwanych przez urządzenie projekcyjne.

  • Animacja Laserowa wyświetlana jest kolorowym (RGB) projektorem laserowym.
  • Animacja projektowana jest na podstawie scenariusza ustalonego z Klientem.
  • Czas trwania to zazwyczaj od 2 do 8 minut.
  • Możliwe jest wyświetlanie logotypów, podziękowań, animowania różnych przedmiotów i osób – ogranicza nas tylko wyobraźnia !

Miejsce pokazu:

  • wewnątrz budynku np. sale bankietowe, konferencyjne, teatralne, kinowe …
  • w plenerze np. przed budynkiem, na rynku, w parku, na dziedzińcu zamku …
  • na scenie np. koncerty, recitale, występy taneczne, kabarety …

Typ pokazu:

Animacja laserowa wyświetlana jest na niewidocznym ekranie lub na budynku/ścianie/samochodzie (mapping laserowy).

DODATKOWĄ opcją, która może urozmaicić pokaz laserowy jest ekran wodny.

Ekrany wodne są praktycznie niewidzialne, wobec czego osobę postronną mogą zadziwić tym, że obraz wyświetlany jest w powietrzu. Na ekranie można wyświetlać obrazy, wielkoformatowe projekcje video oraz animacje laserowe, które są w stanie zadziwiać nawet najbardziej wymagającego widza.

Zaawansowane funkcje graficzne pozwalają na projekcję grafik, tworzenie pełnowartościowych animacji, projektowanie dowolnych efektów przestrzennych i generowanie tekstów w czasie realnym. Całość pokazu laserowego – grafika i efekty przestrzenne – zsynchronizowane są z podkładem muzycznym.

Dysponujemy własnym sprzętem wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniki laserowej. Nasz sprzęt pozwala na synchronizację z podkładem muzycznym, tworząc w ten sposób zaawansowane projekcje laserowe.

Masz pytanie odnośnie tej oferty?

Prześlij do nas wiadomość!

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z Polityką Prywatności.