PL EN

Dwornik.com.pl | FENIX ART | Ciemne

Trwa wczytywanie...

Harfa laserowa

Harfa laserowa

Kamil Skicki na skrzypcach gra od dziecka. Do gry na skrzypcach zachęcił go ojciec- klarnecista. Naukę zaczął w wieku 5 lat już do przedszkola chodził muzycznego. Swój pierwszy koncert w Filharmonii Krakowskiej dał jako przedszkolak. Posiada słuch absolutny i jako nastolatek rozpoczął poszukiwania innych niż klasyka inspiracji muzycznych: jazzu, muzyki cygańskiej, muzyki klezmerskiej, hip-hopu, muzyki klubowej. Od 4 lat występuje jako solista wykonując muzykę operetkową, musicalową, filmową i popową na deskach teatrów muzycznych i sal koncertowych w całej Polsce. Wystąpił gościnnie podczas konkursu Miss Polski 2011 oraz był półfinalistą IV edycji programu „mam talent”. Obecnie, występuje jako solista i aranżer w projektach: „Michael Jackson Symfonicznie”. „Whitney Houston Symfonicznie”, „Muzyczny Życiorys Franka Sinatry”, „Freddie Mercury – Rock Operowo” oraz „Abba – Symfonia Miłości”. Na stałe Kamila można słuchać w każdy dzień przez cały rok w kościele św. Wojciecha w Krakowie na koncertach cyklicznych z Kwartetem Smyczkowym „Royal Cracow Quartet” oraz podczas cyklicznych koncertów 4 razy w tygodniu w duecie z fortepianem . Kamil oprócz licznych koncertów jest też spełnionym kompozytorem i producentem ma na koncie m.in. napisanie i wyprodukowanie Piosenki Świątecznej dla Magdy Femme – „W Święta przy mnie bądź” oraz całego 2,5 godzinnego Widowiska Muzycznego „Śpiewaj i Tańcz” – dla Grażyny Brodzińskiej, Jacka Wójcickiego a o sobie mówi: „Nie jestem ani aż, ani tylko, jestem po prostu”.

Harfa Laserowa Mam Talent – niesamowity występ na prawdziwym instrumencie, jakim jest harfa laserowa. Harfa Laserowa jest niezwykle efektownym (również wizualnie) instrumentem muzycznym o nietypowej budowie. Harfa laserowa znalazła zastosowanie podczas koncertów głównie muzyki elektronicznej ale i nie tylko.Używają jej m.in. – Bernard Szajner, – Jean Michel Jarre, – Claude Lifante, – Sebastien Pamart. Wprowadzi Państwa w świat laserów, światła I cudownej Muzyki.

Kamil Skicki Solo – krótki występ(15 minut) jako atrakcja wydarzenia lub dłuższy wedle ustaleń. Improwizacja na skrzypcach do podkładu muzycznego lub live act z Dj. Możliwość odpłatnego zamówienia konkretnych utworów. Kamil Skicki jest także jedyną w Polsce osobą grającą na harfie laserowej. Istnieje możliwość zamówienia 15-minutowego występu.

Img1
Img1

Zespół założony tak naprawdę z chwilą gdy w 2007 roku Panowie Kamil Skicki i Adam Drzewiecki się poznali, była to miłość od pierwszego zagrania, po kilku latach występów na jednej scenie w większych konfiguracjach Panowie stwierdzili że rozumieją się tak dobrze muzycznie, iż z powodzeniem mogą grać koncerty bez zbędnego balastu, czyli we dwójkę. Żartobliwa nazwa bo i oprócz stricte klasycznego recitalu można się po tym zespole spodziewać nietuzinkowego podejścia do rzeczywistości oraz nieprawdopodobnej łatwości wykonawczej gdzie jeden, drugiemu dorównuje techniką i obaj prześcigają się wzajemnie w karkołomnych wirtuozowskich popisach. Aranżacje nawet znanych utworów są w całości autorskie przez co wrażenia koncertowe są autentycznie niepowtarzalne, żywiołowość, temperament i fakt że obaj są bardzo spontaniczni gwarantują iż nigdy nie ma dwóch takich samych koncertów . Na życzenie, występy duetu „Ten Tego” często również oprawione są niespotykaną interakcją z publicznością oraz ideologią z mocnym przymrużeniem oka. Po Ten Tego spodziewaj się wszystkiego, oprócz jednego… że On… jego… tego…

„Sublima Quartet”, to zespół składający się z najwybitniejszych krakowskich muzyków młodego pokolenia, absolwentów polskich akademii muzycznych, artystów koncertujących na całym świecie. Ich wspólna pasja do muzyki, wrodzony talent oraz nabyte umiejętności gwarantują niepowtarzalne artystyczne doznania. W ich wykonaniu można usłyszeć przekrój twórczości najwybitniejszych światowych kompozytorów muzyki klasycznej jak: Bach, Vivaldi, Mozart czy Brahms oraz perełki współcześniejszej muzyki, filmowej i jazzowej, jak Gershwin, Piazzolla oraz Morricone.

Rokrocznie wykonują średnio 200-250 koncertów co sprawia że jest to prawdopodobnie najlepiej zgrany zespół smyczkowy na rynku. W repertuarze kwartetu jest każdy rodzaj muzyki: klasyczna, jazzowa, filmowa, popowa, współczesna, World Music, tango i wiele innych.

Zespół sprawdza się zarówno jako główna atrakcja wieczoru (koncert), jak również w roli artystycznego tła.

Masz pytanie odnośnie tej oferty?

Prześlij do nas wiadomość!

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z Polityką Prywatności.