PL EN

Dwornik.com.pl | FENIX ART | Ciemne

Trwa wczytywanie...

Mobilne planetarium

Mobilne planetarium

Wszystkie seanse są interaktywne prowadzone przez wykwalifikowanego fizyka i astronoma. Czas trwania seansów możemy dostosować do potrzeb i może on trwać od 20 do 40 minut.  Zakres tematyczny dostosowujemy do wieku uczestników. Jednorazowo do kopuły wchodzi ok. 30 dzieci.

KOPUŁA

Nasza kopuła ma wymiary 5m średnicy oraz 3m wysokości. Kopuła wykonana jest z materiału gwarantującego całkowite zaciemnienie wnętrza i wypełniana jest powietrzem za pomocą specjalistycznego wentylatora. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt multimedialny do wyświetlania projekcji na kopułę (rzutnik Full HD oraz komputer z odpowiednim oprogramowaniem). Posiadamy również certyfikat o niepalności materiału, z którego zrobiona jest kopuła. Zaletą naszej kopuły jest również nadmuchiwany przedsionek, dzięki któremu podczas wejścia większej grupy osób cała konstrukcja nie zapada się jak ma to miejsce w przypadku innych rozwiązań.

Img1
Img1

Masz pytanie odnośnie tej oferty?

Prześlij do nas wiadomość!

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z Polityką Prywatności.