PL EN

Dwornik.com.pl | FENIX ART | Ciemne

Trwa wczytywanie...

Od 1992 roku jesteśmy z Wami.

O naszej firmie

Ten długi okres naszej pracy na rynku rozrywkowym pozwolił nam zdobyć duże doświadczenie i podejmować wyzwania dla najbardziej wymagających klientów.
Przez 27 lat mieliśmy okazję współpracować przy wielu różnych projektach. Naszą działalność rozpoczęliśmy od pokazów sztucznych ogni – jako jedni z pierwszych w Polsce otrzymaliśmy koncesję MSW w 1992 roku.

Obecnie zajmujemy się kompleksową organizację wszelkiego rodzaju imprez. Od kreacji po realizację. Specjalizujemy się w Pokazach Laserowych, realizacji Video Mappingu 3D, Multimediach, jak również niezwykłego łączenia różnych elementów laserowych, świetlnych, ogniowych tworząc lub współtworząc niezwykłe Festiwale Światła jak Light Move Festival w Łodzi!

Dzięki doświadczeniu, które posiadamy możemy zaproponować Państwu usługę kompleksowej organizacji imprezy o najwyższej jakości. Jako firma z tradycjami gwarantujemy fachową i bezpieczną obsługę każdego przedsięwzięcia, a także zapewniamy moc niezapomnianych wrażeń.
Z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem przygotujemy dla Ciebie niekonwencjonalne pomysły na każdą okazję!

Zobacz nasze referencje!

Potrzebujesz pomocy w organizacji imprezy?

Jesteśmy do Twoich usług!

Jeśli masz jakieś pytania, pomysły, potrzebujesz pomocy przy organizacji ważnego wydarzenia – skontaktuj się z nami. Chętnie i zupełnie bez zobowiązań pomożemy Ci na każdym etapie projektu.

Kontakt

Masz pytania?

Prześlij do nas wiadomość!

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z Polityką Prywatności.
O nas fenixart