PL EN

Dwornik.com.pl | FENIX ART | Ciemne

Trwa wczytywanie...

Eventy firmowe

Eventy firmowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy propozycje kompleksowej organizacji i obsługi imprez integracyjnych takich jak: pikniki rodzinne i firmowe, szkolenia integracyjne i wieczory tematyczne.
Już od 18 lat zajmujemy się ich organizacją. Doświadczenia nabyte w tym okresie pozwalają sprostać najtrudniejszym wymaganiom, stawianym nam przez naszych klientów.
Przygotowując scenariusz imprezy dla firmy bierzemy pod uwagę jej branże i charakter jak i również płeć uczestników. Projekty przez nas przygotowane integrują pracowników poprzez szereg ciekawych i interesujących zajęć, które mają na celu oderwanie ich od codziennych obowiązków zawodowych. Wśród artystów współpracujących z naszą firmą znajdą Państwo m.in. znanych konferansjerów, najlepsze kabarety i wspaniałych muzyków jak i również tych mniej znanych, którzy także staną na wysokości zadania.
Pikniki rodzinne – to doskonała forma integracji poprzez zabawę wszystkich jej uczestników – poczynając od najmłodszych, kończąc na dorosłych, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w grach, konkursach oraz wspólnym biesiadowaniu.
Możemy Państwu zaproponować i zorganizować:
catering, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie, konferansjera, oprawę muzyczną (zespół lub DJ), atrakcje dla dzieci i dorosłych (dmuchańce, animatorzy zabaw i konkursów) i wiele innych ciekawych i indywidualnych pomysłów.
Szkolenia integracyjne – są ciekawym sposobem na lepszą współprace wśród pracowników. Oferujemy szeroką gamę zadań integracyjnych:
Team Bulding – klasyka integracji oraz Quady i Paintball.

Wieczory tematyczne – to propozycja skierowana dla wszystkich z Państwa, którzy szukają pomysłu na zorganizowania wieczoru dla swoich klientów lub pracowników. Po całym dniu spędzonym na konferencjach, wieczór to czas na ochłonięcie i relaks. Zajmiemy się organizacją począwszy od doboru artystów, scenografi, atrakcji a kończąc na pożegnaniu ostatniego gościa. Wśród wielu ciekawych scenariuszy znajdą Państwo między innymi:

Img1
Img1
Img1
Img1

Masz pytanie odnośnie tej oferty?

Prześlij do nas wiadomość!

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z Polityką Prywatności.