PL EN

Dwornik.com.pl | FENIX ART | Ciemne

Trwa wczytywanie...

Kino Samochodowe i Plenerowe

Kino Samochodowe Plenerowe

Udostępniamy możliwość organizacji kina samochodowego i  plenerowego!

Posiadamy mobilne kino samochodowe i  plenerowe, dostępne do montażu na dowolnej powierzchni. Normą jest spełnienie warunków wymiarowych, aby móc w pełni rozwinąć ekran do projekcji filmów. Nasze mobilne kino samochodowe i plenerowe jest pompowane powietrzem dzięki czemu możemy w szybki sposób przetransportować je na docelowe miejsce i szybko rozpocząć montaż.

Istnieje możliwość wyświetlenia filmów bezpośrednio na fasadzie budynku/galerii/sklepu wielkopowierzchniowego.

W kinie samochodowym używamy nadajników radiowych FM, a więc każdy widz używa swojego radia samochodowego ustawiając podaną częstotliwość FM.

Spektakle filmowe mogą być połączone z naszymi innymi atrakcjami – np. przed seansem / po seansie możemy zrobić Pokaz Laserowy

Zajmujemy się wszystkimi formalnościami dotyczącymi licencji filmowych, opłat ZAIKS oraz pozwoleniami na użytkowanie częstotliwości radiowej w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej (legalne nadawanie dźwięku poprzez transmiter radiowy).

Więcej informacji w zakładce kontaktowej lub za pomocą dostępnego poniżej formularza kontaktowego.

Img1
Img1
Img1
Img1

Masz pytanie odnośnie tej oferty?

Prześlij do nas wiadomość!

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z Polityką Prywatności.