PL EN

Dwornik.com.pl | FENIX ART | Ciemne

Trwa wczytywanie...

Stałe instalacje multimedialne

Stałe instalacje multimedialne

Img1
Img1
Img1
Img1

NIEZWYKŁE PROJEKCJE NA BUDYNKACH  STAŁE INSTALACJE

OŻYWIAMY BUDYNKI

Innowacyjna technologia Video Mappingu, zabierze widzów w niesamowitą podróż do różnych światów: zarówno tych z przeszłości, przyszłości, teraźniejszości, jak i artystycznych wizji.
Mapping przybiera niezwykle różne formy – jest to nakładanie obrazu wyświetlanego przez projektor na obiekty trójwymierowe. Najczęściej są to fasady budynków, ale nie tylko. Jako podłoże projekcyjne mogą służyć też mniejsze obiekty jak samochody, makiety czy nawet torty.
Za pomocą projektorów multimedialnych o dużych jasnościach, transformujemy z pozoru codzienne przedmioty w dzieła sztuki, które pozwalają zatrzymać się na chwilę, zachwycić, pomarzyć, a nawet przestraszyć.
Już teraz mamy technologie do wykonania stałej lub tymczasowej instalacji. Projektory w wodoodpornych obudowach z wbudowanym media serwerem możemy zainstalować np. na latarni miejskiej.

Projekcja logotypu za pomocą projektora Gobo

Najtańsza technologia oferująca w małej, średniej i dużej skali projekcję logotypu lub napisu w kolorze białym lub kolorowym. Logotyp może się poruszać lub obracać. Mamy dostępne projektory Gobo o różnej mocy, również w obudowach wodoodpornych.

Projekcja animacji laserowej

Laser animacyjny w wodoodornej obudowie z wbudowanym media serwerem daje nam niezwykłe możliwości. Możemy wyświetlać np. animacje światęczne, logotypy w dużej skali. Mamy możliwość zmiany animacji w zależności od potrzeby.

Video Mapping za pomocą projektora multimedialnego

Dzięki projektorom multimedialnym w obudowie IP mamy możliwość wykonania stałej lub tymczasowej instalacji mappingowej. Projektory można łączyć dzięki czemu możemy pokryć fasady budynków dowolnej wielkości.

Masz pytanie odnośnie tej oferty?

Prześlij do nas wiadomość!

Wyrażam zgodę na przekazanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość zgodnie z Polityką Prywatności.